“מספרים עוקבים במילה -מספור מסמכים”

ייתכן שרזולוציית הפלט תוגבל על-ידי הרזולוציה של מנהל המדפסת. לקבלת איכות ההדפסה הטובה ביותר, הגדר רזולוציה של מנהל מדפסת שאינה מדפסת PostScript כשווה או כגדולה מרזולוציית הפלט שצוינה בתיבת הדו-שיח Print של InDesign.

ולסיום, הטגאלוג יכולה גם לרשום לעצמה נקודת זכות בסלנג העברי: “סלמאט” כמו שאנשים רבים בישראל נוהגים לומר כתחליף ל”להיתראות” היא “תודה” בטגאלוג. “סלמאט פו” זה תודה רבה. על אף שכמעט ולא ניתן כיום לפגוש בישראלים בפיליפינים, תושבים מעטים עוד זוכרים מעט מן העברית אותה תרגלו אי שם בשנות השמונים…

בתמורה לעמלת המכירה המתוארת מטה, הנהלת האתר תספק למוכר את שירותי המכירה, אשר ייכללו את השירותים הבאים: (1) תאפשר למוכר ליצור עמוד רכישה אינטרנטי מאובטח דרך האתר (2) תציג באתר את האירועים אשר ייצור המוכר דרך האתר (3) תאפשר למוכר שירותי הפצה בקשר עם האירועים באתר (4) תקבל ותעביר למוכר את התשלום בגין מכירת כרטיסים לאירוע אותו יוצר המוכר באתר (ככל שהנהלת האתר היא שאחראית לביצוע http://ringringpromotions.org התשלומים עבור מכירת כרטיסים לאירוע) (5) תתמוך בקישורים דרך אתרים אחרים לעמוד הרכישה המאובטח של המוכר באתר (6) תיתן תמיכה מקוונת וטלפונית למוכר בקשר עם שירותי המכירה והשימוש באתר (7) תיתן תמיכה מקוונת וטלפונית למשתמשים לצורך רכישת כרטיסים לאירוע של המוכר דרך האתר.

בכל מקרה בו בוטל אירוע על ידי מארגן האירוע, יבוטלו הכרטיסים לאותו האירוע ויתאפשר למארגן האירוע, ככל ובחשבונו יתרה מספקת לביצוע ההחזר, לבצע החזר לכל רוכשי הכרטיסים לאירוע המבוטל עד לגובה הכרטיס הנרכש, אך למעט עמלת הרכישה. הנהלת האתר לא תהיה אחראית כלפי רוכש או כל צד שלישי בגין אירוע אשר בוטל, לרבות במקרה

​סעיף 4(ד) לתקנות הנוטריונים, מדבר על בירור הכשרות המשפטית וחופשיות הרצון, והתקנה קובעת כי “נוטריון לא ייתן אישור על עשיית פעולה אם בכל נסיבות העניין לא שוכנע שהניצב בפניו פועל מרצונו החופשי ושהוא מבין הבנה מלאה את משמעות הפעולה”.

125 124 ת א ו ר קוד משני קוד ראשי זימונית מצפצפת עמדת מצוקה עם צג דלת אש מערכות כיבוי אש מערכת כבוי בגז מרכזית מערכת כבוי בגז עצמאית לחצן אזעקה/כיבוי אש שקע טל’ כבאים מערכת כיבוי במים (ספרינקלרים) מרכז שליטה לספרינקלרים/ראש מערכת מד ספיקה שפופרת לשקע טל’ כבאים לוח תקשורת לספרינקלרים עמדת כיבוי אש (גלגלונים, מטפים) עמדת מטפה צנרת כיבוי אש מערכות בטחון וגילוי פריצה מערכת גילוי פריצה גלאי פריצה רכזת גילוי פריצה מערכת אדם כלוא מערכת גזים מערכת גילוי גז מערכת כיבוי גז רכזת גז ארון ציוד חירום חדרי בטיחות מכון כיבוי אש F15 F16 F17 F20 F21 F22 F23 F24 F25 F26 F27 F28 F29 F30 F31 F32 F50 F51 F52 F53 F59 F60 F61 F62 F63 F64 F99 – F90 F91 חימום חמום מי צריכה דוד חימום לצריכה H H000 H00 H01

סביב ההתרחשות היו סברות שייתכן והיה באג כלשהו במערכת ההגרלה ושהאקראיות שמפיקה המערכת לא תקינה, אולם מבדיקתו של מפעל הפיס עלה שכל המערכות הרלוונטיות נבדקו ופעולתן נמצאה תקינה. כמו כן, בהגרלה שנערכה ב-16 באוקטובר 2010, מספר הזוכים בפרס השני (6 מספרים בלי המספר החזק) היה גבוה ביותר – 125 זוכים[6], תופעה שנובעת מכך שישנם אנשים שנוהגים למלא מספרים לפי הגרלות קודמות בהנחה שאלו יחזרו על עצמם[7] וייתכן שמספר הזוכים היה גבוה יותר אם ההגרלות היו בסדר עוקב. בנוסף, בעקבות צירוף המקרים הנ”ל, הפרס שחולק לרמת הפרס השלישית (5 מספרים + המספר החזק) היה גבוה יותר מאשר הפרס שחולק לרמת הפרס השנייה.

הזז/י את המצביע מעל חלקו העליון או התחתון של העמוד עד שתראה/י את אזור הכותרת העליונה או הכותרת התחתונה ואז לחץ/י על כל שדה רצוי מבין שלושת שדות המלל (ניתן להשתמש בכל שילוב רצוי של שדות אלה עבור הכותרת העליונה או התחתונה).

חתימה על מסמכים הדורשים אישור נוטריוני תתבצע כנוטריון בלבד ולא כ”עורך דין ונוטריון”. על הנוטריון להפריד באופן מוחלט בין אישור נוטריוני לבין מסמכים אחרים עליהם הוא רשאי לחתום כעורך דין. הפרדה זו חלה רק על מסמכים הדורשים אישור נוטריוני ואילו במסמכים פנימיים, כמו דף לוגו, מעטפות או כל נייר רשמי אחר, ניתן לכתוב “עורך דין ונוטריון”.

כאשר מדינה זרה אינה כלולה באמנה הבינלאומית שמכוחה מקבלים בישראל את האימות על פי אפוסטיל (כגון קנדה), והלקוח אינו יכול להתייצב בפני השגרירות הישראלית באותה המדינה, אך ישנו נוטריון שיכול להגיע לביתו של הלקוח על מנת להחתים אותו – איך ניתן לאשר את חתימתו של הנוטריון על ייפוי הכח, בכדי שהחתימה שלו ושל הלקוח תהיה תקפה בישראל?

במשחק לוטו טיפוסי, שבו כדי לזכות בפרס הראשון יש לנחש בהצלחה 6 מספרים מתוך 37, ללא חזרות (כלומר כל מספר מבין 49 המספרים עולה בגורל לכל היותר פעם אחת), ובנוסף מספר חזק נוסף מ-1 עד 7, ללא חשיבות לסדר שבו המספרים עולים בגורל, ההסתברות לזכות בפרס הראשון היא בקירוב 1 ל-16 מיליון (16,273,488 ליתר דיוק) (לאופן החישוב ראו קומבינטוריקה).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *